Hakkımızda

Umutlu Yarınlar

Yarınlara yönelik sağlam adımlar atabilmenin, geleceğe güvenle bakabilmenin bütün vatandaşlarımızın ortak beklentisi olduğunu biliyoruz. T.C. Kırklareli Valiliği olarak, tüm kurumlarımız ile birlikte ilimizin gelişiminde ve vatandaşlarımızın refahının sağlanmasında bütün enerjimizi harcamayı en öncelikli görevimiz olarak görmekteyiz. 

Bu amaçla yaptığımız çalışmalarımız kapsamında,  Umutlu Yarınlar Projesi’ni ve elisiurunler.com sitesini tüm Türkiye’ye örnek olması ve  dezavantajlı kadınlarımızın emeklerini teknolojik imkanları kullanarak kazanca dönüştürebilmesi için geliştirdik.  

Mevcut şartları nedeniyle beklenti ve hayallerini hayata geçiremeyen, ancak çok kıymetli emekleri ile ortaya birbirinden güzel ürünler çıkartan ve bunu, hayat mücadelesinde ayakta durabilmek için maddi kazanca çevirmek için uğraş veren kadınlarımıza, bu proje sayesinde hep beraber sahip çıkabiliriz.

Çünkü sizlerin bu site üzerinden yapacağı alışverişlerle vereceğiniz destekler;  onların önünü açacak, sosyo-ekonomik şartlarını iyileştirecek ve dezavantajlı kadınlarımız için sosyal yardımlara bağımlı olarak yaşamanın bir “kader” olmadığını ispat etmemizde bize en büyük katkıyı yapacaktır.

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı